להצעת מחיר השאר/י פרטים

פרופיל חברת מג'יק קלין

חברת מג'יק קלין היא החברה המובילה בארץ לניקוי חלונות בבתים פרטיים ויוקרתיים. החברה מציעה ניסיון עשיר וידע רב בניקוי חלונות ויש ברשותה ותק בענף למעלה מ- 10 שנים. חברת מג'יק קלין מציעה סל שירותים רחב ומקיף הכולל בין היתר ניקוי חלונות בבתי פאר ויוקרה וניקוי חלונות לכל הבתים, בכל המיקומים בארץ. השירות מקצועי ומתקדם ומתבצע על ידי צוות מנוסה ומוכשר המשתמש בחומרים איכותיים בלבד ובטכנולוגיות מתקדמות בענף.

אלופים באחזקה וניקיון

חברת מג'יק קלין מתמחה בשירותי אחזקה וניקיון ומציעה סל שירותים רחב ופתרון מקצועי לכל דורש. החברה מתמחה בניקוי חלונות בבתים פרטיים ויוקרתיים. השירות מקצועי ואדיב וצוות החברה אמין ומציע ייעוץ והמלצות לפני תחילת העבודה. כאשר אנו מגיעים ללקוח אנו בודקים את השטח, את דרכי הגישה לחלונות, את מספר החלונות שיש לנקות ובהתאם לסוג החלונות והפרופילים (מסגרות) אנו בוחרים את סוג החומרים בהם נשתמש לניקוי החלונות. ניקוי החלונות באמצעותנו מבטיח ללקוח חלונות נקיים ושקופים, ללא סימנים וללא נזקים. העבודה מתבצעת באחריות ועל ידי צוות מקצועי העובר הכשרות ומכיר את כל סוגי החלונות וכל החומרים והשיטות הנדרשות לניקוי יסודי ואיכותי.

 

מתחייבים לחומרים איכותיים

אנחנו, בחברת מג'יק קלין, דואגים ללקוח מעל הכל ולכן אנו שמים דגש רב על נושא השירות. כל לקוח זוכה ליחס חם המלווה בשירות אדיב. כחברה ותיקה ומובילה בענף אנו מתחייבים למקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ולכן אנו משתמשים רק בחומרי ניקוי איכותיים. בנוסף, אנו מתעדכנים כל הזמן בטכנולוגיות חדשות לניקוי חלונות בבתים פרטיים ויוקרתיים ואתם זוכים לניקוי מושלם, לשירות מעולה ולמחיר הוגן ומשתלם. בין הטכנולוגיות לניקוי שאנו מציעים ניתן למצוא ניקוי חלונות מגנט- שיטה יחסית חדשה המאפשרת לנקות בו זמנית את החלון מבפנים ומבחוץ, ניקוי חלונות בלחץ מים וקיטור ועוד. ברוב המקרים אנו מפרקים את החלון מהמסילה ודואגים לבצע ניקוי יסודי של המסילה באמצעות חומרים מתאימים. את החלון המפורק אנו שוטפים מאבק ובאמצעות חומרי ניקוי איכותיים אנו מנקים את החלון היטב. כל העבודה מתבצעת בזהירות וביעילות על מנת שלא לפגוע ברכיבי החלון ולא לגרום ללכלוך. אנו עובדים בשיטות מתקדמות ובסיום העבודה דואגים לבצע ניקיון יסודי לשביעות רצונכם המלאה.

שירות חד פעמי או חודשי

חברת מג'קי קלין מציעה מגוון שירותי ניקוי ונשמח להציע לכם חבילת ניקוי על בסיס חד פעמי או על בסיס חודשי, דו חודשי וכדומה. כך, אתם נהנים מחלונות נקיים ומצוחצחים כל השנה ולמחירים משתלמים. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לייעץ, להמליץ ולנקות את חלונות ביתכם.


פרופיל חברת מג\'יק קלין

חברת מג\'יק קלין היא החברה המובילה בארץ לניקוי חלונות בבתים פרטיים ויוקרתיים. החברה מציעה ניסיון עשיר וידע רב בניקוי חלונות ויש ברשותה ותק בענף למעלה מ- 10 שנים. חברת מג\'יק קלין מציעה סל שירותים רחב ומקיף הכולל בין היתר ניקוי חלונות בבתי פאר ויוקרה וניקוי חלונות לכל הבתים, בכל המיקומים בארץ. השירות מקצועי ומתקדם ומתבצע על ידי צוות מנוסה ומוכשר המשתמש בחומרים איכותיים בלבד ובטכנולוגיות מתקדמות בענף.

אלופים באחזקה וניקיון

חברת מג\'יק קלין מתמחה בשירותי אחזקה וניקיון ומציעה סל שירותים רחב ופתרון מקצועי לכל דורש. החברה מתמחה בניקוי חלונות בבתים פרטיים ויוקרתיים. השירות מקצועי ואדיב וצוות החברה אמין ומציע ייעוץ והמלצות לפני תחילת העבודה. כאשר אנו מגיעים ללקוח אנו בודקים את השטח, את דרכי הגישה לחלונות, את מספר החלונות שיש לנקות ובהתאם לסוג החלונות והפרופילים (מסגרות) אנו בוחרים את סוג החומרים בהם נשתמש לניקוי החלונות. ניקוי החלונות באמצעותנו מבטיח ללקוח חלונות נקיים ושקופים, ללא סימנים וללא נזקים. העבודה מתבצעת באחריות ועל ידי צוות מקצועי העובר הכשרות ומכיר את כל סוגי החלונות וכל החומרים והשיטות הנדרשות לניקוי יסודי ואיכותי.

 

מתחייבים לחומרים איכותיים

אנחנו, בחברת מג\'יק קלין, דואגים ללקוח מעל הכל ולכן אנו שמים דגש רב על נושא השירות. כל לקוח זוכה ליחס חם המלווה בשירות אדיב. כחברה ותיקה ומובילה בענף אנו מתחייבים למקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ולכן אנו משתמשים רק בחומרי ניקוי איכותיים. בנוסף, אנו מתעדכנים כל הזמן בטכנולוגיות חדשות לניקוי חלונות בבתים פרטיים ויוקרתיים ואתם זוכים לניקוי מושלם, לשירות מעולה ולמחיר הוגן ומשתלם. בין הטכנולוגיות לניקוי שאנו מציעים ניתן למצוא ניקוי חלונות מגנט- שיטה יחסית חדשה המאפשרת לנקות בו זמנית את החלון מבפנים ומבחוץ, ניקוי חלונות בלחץ מים וקיטור ועוד. ברוב המקרים אנו מפרקים את החלון מהמסילה ודואגים לבצע ניקוי יסודי של המסילה באמצעות חומרים מתאימים. את החלון המפורק אנו שוטפים מאבק ובאמצעות חומרי ניקוי איכותיים אנו מנקים את החלון היטב. כל העבודה מתבצעת בזהירות וביעילות על מנת שלא לפגוע ברכיבי החלון ולא לגרום ללכלוך. אנו עובדים בשיטות מתקדמות ובסיום העבודה דואגים לבצע ניקיון יסודי לשביעות רצונכם המלאה.

שירות חד פעמי או חודשי

חברת מג\'קי קלין מציעה מגוון שירותי ניקוי ונשמח להציע לכם חבילת ניקוי על בסיס חד פעמי או על בסיס חודשי, דו חודשי וכדומה. כך, אתם נהנים מחלונות נקיים ומצוחצחים כל השנה ולמחירים משתלמים. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לייעץ, להמליץ ולנקות את חלונות ביתכם.